Dermokosmetika

Mezoterapie a mikrojehličkování je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu a také třeba na hřbetu ruky. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat. Princip mezoterapie spočívá v podnětu tvorby kolagenu a nových buněk, které vypnou kůži a vyrovnávají středně hluboké vrásky a také se velmi často využívána k léčbě celulitidy. Mezoterapie je invazivní postup, při kterém se mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (do hloubky cca 4 mm) aplikují speciální léčivé roztoky. Tyto léčivé roztoky mají vysoký obsah vitamínů, aminokyselin a koenzymů, což jsou látky mající zásadní význam pro regeneraci.

 

Jak aplikace probíhá?

Ve většině případů naneseme na kůži anestetický krém a po 1/2 hodině přejdeme k samotné aplikaci. Aplikujeme nejtenšími jehlami buď „čárky“, těsně pod kůží, nebo krátkou jehličkou 4 mm jednotlivé vpichy 1cm vzdálené tam, kam potřebujeme. Nebo lze použít přístroj k mikrojehličkování.

 

Novinka – mikrojehličkování:

Pomocí elektrického přístroje AUTO-MTS BELLA s vysokými otáčkami pronikají mikrojehličky kolmo a téměř bezbolestně do pokožky, která je předtím ošetřena anestetickým krémem (vpichy cítíte jen jako lehké nebolestivé vibrace). Díky ním vznikají „mikrokanálky“, které se rychle uzavírají, ale než se uzavřou, je možné jimi do hlubokých vrstev kůže transportovat aktivní látky (kyselinu hyaluronovou, látky proti hyperpigmentacím, k vypnutí pleti, posílení pokožky…). Vše probíhá s minimální traumatizací a bez poškození, kůže si buduje kolagenové a elastinové vlákna.

 

Co můžeme ošetřit?

Můžeme ošetřit jak obličej, krk, dekolt, tak i tělo, ruce. Bojujeme proti času, gravitaci, znečištěnému ovzduší, stresu, poškození sluncem, hyperpigmentacím, celulitidě… a kvalitní látky dodáváme přímo kam, kam je potřeba. I sebedražší krém účinkuje pouze na povrchní vrstvy pokožky, časem se kůže oloupe a máme nekonečný boj…

 

Kontraindikace?

Věk pod 18 let, těhotenství, kojení, autoimunitní nemoci, dekomp. nemoci, léky na ředění krve, infekty kůže.

 

Můžu jít druhý den do práce?

Ano, při aplikaci jehlou nicméně nelze vyloučit drobné modřinky v místě vpichu. Po mikrojehličkování je pokožka jen mírně zarudlá.

 

Je nutno opakování?

Doporučuje se 3 sezení po 4 týdnech, výsledkem je hladká, rozzářená pleť, barevně sjednocená, celistvá a zpevněná. Účinek dobíhá ještě 2 měsíce po posledním ošetření. Vitalita, jas a pevnost pleti vydrží 6-12 měsíců.
Lze prostřídat produkty s různým efektem na pleť a tím dosáhnout perfektních výsledků.