Polynukleotidy

Biostimulace s polynukleotidy Nucleofill💉

Injekční přípravky se stávají stále sofistikovanějšími a novinkou mezi nimi jsou polynukleotidy – neboli DNA získaná ze spermatických buněk lososů. Tento nový objev mezoterapie fascinuje lékaře pro svou schopnost přimět pleť k lepšímu chování v průběhu času, aby dosáhla těch nejlepších výsledků pro posílení mladistvosti. Nucleofill je biostimulátor pro omlazení a ochranu pleti. Jako prostředek proti stárnutí je navržen tak, aby pomáhal buňkám zadržovat vodu, zlepšoval pružnost a napjatost pokožky a pomáhal předcházet vzniku vrásek.

Jak se liší od klasické mezoterapie s kyselinou hyaluronovou?

Nucleofill se od klasické mezoterapie liší tím, že se jedná o biostimulační gel, nikoliv o kyselinu hyaluronovou. Nucleofill je fantastický pro zralejší věkovou skupinu, protože regeneruje povislou a dehydratovanou pokožku a zhušťuje tkáně. Vydrží také déle než klasické preparáty.

Jak polynukleotidy fungují?

Polynukleotidy plní důležitou úlohu stimulace fibroblastů – hlavních buněk zodpovědných za tvorbu kolagenu. Nucleofill přímo stimuluje specifické receptory na buňkách fibroblastů a produkuje zdravý kolagen, který máme v mládí. Obsahuje vysokomolekulární polynukleotidové řetězce, které jsou díky svým biochemickým vlastnostem vysoce viskoelastické. To také znamená, že je schopen vázat značné množství molekul vody a tím zajišťuje vysokou hydrataci a mladistvý vzhled pleti.

Jaký přináší efekt?

V důsledku působení Nucleofillu se pleť zvedne, vypne, hydratuje a zjemní, což má za následek zdravě vypadající, svěží, mladší a odpočatý vzhled. Pokožka je uvedena do procesu biostimulace. Tím se spustí regenerační proces a pokožka se stane hutnější a pevnější.

Nucleofill Soft Eyes je alternativou výplně slzných žlábků a pomáhá snižovat otoky dolních víček, jemné linky, vrásky a ztrátu objemu.

Nucleofill Strong je silná anti-age mezoterapie k léčbě známek stárnutí.