Estetická medicína

 

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka, která je důležitá pro omlazení, hydrataci, udržení pružnosti a krásy pleti. Výplň aplikuje lékař pomocí tenoučké jehly nebo kanylkou. Zákrok trvá jen pár minut a ošetření stihnete i v pauze na oběd. Po zákroku jednak uvidíte efekt hned a taky se můžete vrátit k běžným aktivitám. Kyselina hyaluronová ale v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do 2 týdnů ještě navýší.

 

Skinbooster

Jedná se o unikátní metodu umožňující hloubkovou hydrataci a zlepšení struktury pleti. Zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o vaši pleť pouze na povrchu, metoda „skinbooster“ ji hydratuje a omlazuje zevnitř. tato metoda je jedinečná kvůli tomu, že obsahuje zasíťovanou (zahuštěnou) kyselinou hyaluronovou, která má v tkáni delší životnost. Doplňovací aplikace mají až trojnásobně delší intervaly oproti klasické mezoterapii, která se provádí nezahuštěnými gely kyseliny hyaluronové. Zákrok provádí lékař tenkými jehličkami nebo kanylkami. Před aplikací se použije znecitlivující krém, skinbooster obsahuje anestetikum, takže vlastní aplikace je minimálně bolestivá. Vaše pleť bude znatelně omlazená, pevnější, poddajnější a pružnější. Doporučujeme 2 sezení s odstupem měsíce, efekt přetrvává 6-9 měsíců.

 

Výplně na bázi kalcium hydroxyapatitu

Originální a nenahraditelný materiál k výplním, ale hlavně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, působí jako tekutý lifting. Efekt liftingu a rejuvenace pleti patrný cca za 2 měsíce, trvá 1–2 roky. Předcházejte spadlým konturám obličeje, zbavte se jemných vrásek na tvářích, kde by kyselina hyaluronová, vzhledem k hmotnosti, mohla způsobit ještě větší pokles.


Aplikace botulotoxinu
Mezoterapie
Lipolýza
Chemický peeling