Chemický peeling

Španělská firma Skin Tech vyvinula produkty k ošetření různých kožních problémů. Peelingy na bázi kyseliny trichloroctové jsou výborným nástrojem v boji proti akné, mastné porézní pokožce, pigmentacím a projevům stárnutí. Peelingy jsou vždy doplněny krémem, který zlepší a prodlouží účinek ošetření. Ošetření peelingem je určeno do rukou lékaře. Krémy jsou určeny k doplňkové domácí péči o pleť.

 

Chemický peeling

Účelem peelingu je léčit stárnutí pokožky, pigmentové skvrny, jizvy po akné,nadměrné vylučování kožního mazu (seborrhea) atd. Struktura pokožky je po jeho použití pročištěna, zušlechtěna, vyhlazena a vzhled pokožky se stává vláčnější a zářivější. Existují 3 typy peelingů podle hloubky, do které zasahuje ošetření pokožky – lehký (povrchový), střední a hluboký.

Všechny peelingy by měly být aplikovány v ordinaci zkušeným lékařem! Lékařské peelingy nejsou jen“olupovací ošetření“, a proto by neměly být prováděny doma. Firma Skin Tech vyvinula řadu peelingů vhodných pro všechny typy pleti.

Používáme jako jedni z mála nejnovější peeling s fenolem TCA Pain Controll – hluboký peeling, hlavně na pigmentace, drobné vrásky. Výhodou je, že je nebolestivý, postačují 2 aplikace! Naopak nepoužíváme méně účinné AHA ovocné kyseliny, které necháváme v salonech kosmetiček nebo Vám na domácí použití.

Nově aplikujeme hluboký fenolový peeling k odstranění hlubokých vrásek kolem rtů a očí. Dále používáme mikrojehličkování a broušení kůže pro následný hlubší průnik peelingu a excelentní výsledek.

 

Doplňkové produkty po chemického peelingu:

Odstranění pigmentových skvrn je velmi účinné pomocí peelingové řady Skin Tech v kombinaci s podpůrnou léčbou Skin Tech krémy – Blending Bleaching. Krém je nejlepší prevencí proti novotvorbě pigmentových skvrn, kombinuje několik účinných látek. Tyto látky mají bělící účinek a zároveň působí proti tvorbě nového pigmentu, a také mají protizánětlivý účinek. Je velmi důležité vyhýbat se slunečnímu záření a používat krém s ochranným faktorem, který chrání pokožku před UV zářením – Melablock HSP SPF 30, 50.

 

Jste vhodným kandidátem pro chemický peeling?

Pokud se rozhodujete pro chemický peeling jako cestu ke zlepšení stavu vaší pleti, je třeba mít na mysli, co od chemického peelingu očekáváte. Může zlepšit vaši vizáž a dodat vám mladistvý vzhled. Likviduje pigmentace, drobné vrásky. Pokud jsou vaše očekávání realistická, pak pravděpodobně budete vhodným kandidátem pro tento způsob ošetření.